Kurumsal

    Tarihçemiz
    Şirket Profilimiz
    Organizasyon Şemamız
    Kalite Politikamız
    Vizyonumuz-Misyonumuz
    Temel Değerlerimiz
 

 

Yirmi yılı aşkın süredir makine sektöründe faaliyet gösteren Aydın Metal, müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışarak, özel çözümler üretmeyi temel prensip edinmiştir. Deneyimli teknik kadrosuyla, tasarımdan, üretime ve kurulum aşamasına kadar, tüm faaliyetlerinde kalite standardlarına bağlı kalmayı ön planda tutmaktadır.

Aydın Metal, paslanmaz çelik, makine konstrüksüyonu, çeşitli ebatta silo üretimi, eşanjör üretimi ve montajı, özel konveyör tasarımı ve üretimi, sıcak etüv uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yapılan ön incelemenin ardından, tasarım aşamasına geçilerek, en uygun çözümü üretmek için gerekli çalışmalara başlanır.

Üç boyutlu tasarım programları ile yapılan tasarımın ardından, üretim için gerekli mazemenin tedariki sağlanır. Deneyimli teknik kadro, belirlenen süre içerisinde, hazırlanan tasarım çalışmasını, en uygun malzeme ile uygulamaya geçer ve belli bir kalite standardı olan üretim sürecini uygulamaya koyar. Uygulanan test ve son kontrollerin ardından üretim aşaması sonuçlandırılır. Üretimde gösterilen dikkat ve titizlik ile, üretilen ekipman, yerleşim planlarına uygun olarak monte edilerek, sistem çalışır hale getirilir.

Aydın Metal, kompansatörler (boru genleşme parçaları), flanşlı kompansatörler, kaynak boyunlu kompansatörler, dıştan basınçlı kompansatörler, lastik kompansatörler ve flexible metal hortum rünülerini tedarik etmektedir. Ayrıca plakalı ısı eşanjörleri'nin de satışı firma bünyesinde yapılmaktadır.

 


 
 
 

Aydın Metal

Aydın Metal   Tüm Haklar?Saklıdır.